Asistan

Acil ihtiyaçlarınızda Asistan yanınızda!

Yolda karşılaşacağınız her türlü sorunda araç ve yol yardımı; cam, tesisat gibi ihtiyaçlarınızda ev yardımı alabilirsiniz.

Ayrıca, sağlık destek ve tıbbi danışmanlık gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Asistan sadece bir telefon uzaklığınızda: 0212 213 33 33

 • DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  Araç Yardımı

  Arıza durumunda aracınız en yakın tamirhaneye çekilir ve gerekirse yedek parça temin edilir.

  Yol Yardımı

  Aracınızın tamiri 24 saatten uzun sürdüğünde, ücretsiz olarak eve ulaştırılırsınız. 500 TL altındaki otel konaklamanız karşılanır. Seyahatinize devam etmeniz için gerekli bilet, kiralık araç gibi işlemler organize edilir.

  Ev Yardımı

  İkametgah adresinde meydana gelebilecek, kapsam dahilindeki; dahili tesisat problemleri, elektrik problemleri, cam kırılması gibi acil çözüm gerektiren sorunlarda; olay başı azami 200 TL olmak üzere yılda 2 defa ücretsiz olarak ev yardım hizmetleri sağlanacaktır. Duvar işleri, boyacılar, marangozlar, elektrikli alet tamircileri, TV anteni / anten / bağlantı, halı dekorasyonu ve halı yıkama firmaları, ilaçlama şirketleri, temizlik şirketleri, evden eve nakliyat şirketleri, güvenlik şirketleri, çelik kapı, ısıtma,anahtar kaybı veya unutulması ve havalandırmacılar gibi ihtiyaçların giderilmesi için en yakın uzmanın adres/ telefon bilgileri iletilir veya ücret ödemek koşulu ile ilgili tedarikçilerden hizmet alınabilir.

  Sağlık Destek

  Evinize doktor, uzman hemşire, ambulans gönderimi organize edilir. Tıbbi danışmanlık hizmetleri, anne ve yeni doğan bebek bakım servisi verilir.

  Bilgi Organizasyon Hizmeti

  Her türlü resmi kimlik kaybı durumunda yapılacak işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuz firma ve kurumlara ait telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.