İstanbul Havalimanı İç Hatlar Lounge’da %50 İndirim Ayrıcalığı!

İstanbul Havalimanı İç Hatlar Lounge’da %50 İndirim Ayrıcalığı!

Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartlarına Başvur

Başlangıç - Bitiş Tarihleri

03.06.2024 - 30.06.2024

Nasıl Kazanırım

Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum, Miles&Smiles Garanti BBVA Privé, Miles&Smiles Garanti BBVA Özel Bankacılık ve Phi Card’larınız ile İstanbul Havalimanı İç Hatlar Lounge’da uçağınızı beklerken lounge hizmetinden %50 indirim ile yararlanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Katılmak İçin

Katılım gerekmemektedir.


Kampanyaya Dahil Kartlar

• Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum, Miles&Smiles Garanti BBVA Privé, Miles&Smiles Garanti BBVA Özel Bankacılık ve Phi kartları dahildir.


Diğer Bilgiler

• İç hatlar, giden yolcu katında hizmet veren IGA Lounge’da her detay, keyifli zaman geçirmeniz için düşünüldü. IGA Lounge’da seyahat stresinizi geride bırakarak havalimanı deneyiminin tadını size özel %50 indirim ayrıcalığı ile çıkarabilirsiniz.
• İstanbul Havalimanı iç hatlar standart kapı fiyatı yetişkin (12 yaş ve üzeri) için 900 TL, çocuk (7-12 yaş) 450 TL (KDV dahil)’dir. Lounge girişinde kart sahibinden kendisi ve yanındaki misafirleri için giriş ücreti standart kapı fiyatı üzerinden hesaplanarak kartlarından tahsil edilecektir. %50 indirim aynı gün akşam karta iade edilecektir. İndirim tutarı ekstreye de yansıtılacaktır.
• Her kart sahibinin aynı ay içinde iç hatlar lounge’a kendisi ve misafirleri dahil 2 kez girme hakkı bulunmaktadır. İşlem başına alınabilecek maksimum indirim tutarı 900 TL’dir.
• İstanbul Havalimanı IGA iç hat lounge girişinde yalnızca kapı fiyatı üzerinden %50 indirim kampanyası geçerlidir. Diğer anlaşmalı lounge’larımızda verilen lounge hizmetine ve bu hizmetin kullanım koşullarına IGA lounge dahil değildir.
• Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
• FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
• Miles&Smiles Garanti BBVA genel lounge hizmeti detayları için tıklayınız. Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.