Kelebek’te peşin fiyatına 9 taksit!
Kelebek’te peşin fiyatına 9 taksit!
Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartlarına Başvur
Nasıl Kazanırım

Kampanya, 30 Haziran 2023 tarihine kadar anlaşmalı Bonus program ortağı Kelebek Mobilya’da geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için en az 500 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında 2 ile 4 arası taksitli işlemlerde +5 taksit veya 2 ay erteleme, 5 taksitli işlemlerde +4 taksit veya 2 ay erteleme, 6 taksitli işlemlerde +3 taksit veya 2 ay erteleme,7 taksitli işlemlerde +2 taksit veya 2 ay erteleme,8 taksitli işlemlerde +1 taksit veya 1 ay erteleme uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Başlangıç - Bitiş Tarihleri

06.08.2022 - 30.06.2023

Kampanya Detayları

•Kampanya, 30 Haziran 2023 tarihine kadar anlaşmalı Bonus program ortağı Kelebek Mobilya’da geçerlidir.
•Kampanyadan yararlanmak için en az 500 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
•Kampanyaya www.kelebek.com.tr ‘den yapılan alışverişler dahil değildir.
•Kampanya kapsamında 2 ile 4 arası taksitli işlemlerde +5 taksit veya 2 ay erteleme, 5 taksitli işlemlerde +4 taksit veya 2 ay erteleme, 6 taksitli işlemlerde +3 taksit veya 2 ay erteleme,7 taksitli işlemlerde +2 taksit veya 2 ay erteleme,8 taksitli işlemlerde +1 taksit veya 1 ay erteleme uygulanacaktır.
•Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
•İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
•Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 400.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
•Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, Deniz Bonus Business,TEB Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ING Bonus Business, Alternatif Bank Bonus ve Alternatif Bank Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card Business kredi kartları dahildir.
•Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business, TEB Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
•FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp KELEBEK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1,99TL, Vodafone için 0,88TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
•Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz. 
•FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
•Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
•Ek kartlar kampanyaya dahildir.