Masko AVM’de +4 Taksit!
Masko AVM’de +4 Taksit!
Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartlarına Başvur
Nasıl Kazanırım

1 Temmuz 2021-31 Mart 2023 tarihleri arasında +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. +4 taksit seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Başlangıç - Bitiş Tarihleri

01.07.2022 - 31.03.2023

Kampanya Detayları

•1 Temmuz 2021-31 Mart 2023 tarihleri arasında +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
•+4 taksit seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
•Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 400.000 TL'dir. 400.000 TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
•Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
•Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, ING Bank Bonus, Alternatif Bank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, TEB Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business kredi kartları dahildir.
•Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, TEB Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business,  ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
•Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET MASKO” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1,99TL, Vodafone için 0,88TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
•İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
•Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz. 
•Ek kartlar kampanyaya dahildir.
•FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
•Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.