OXXO’da 7 taksit!
OXXO’da 7 taksit!
Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartlarına Başvur
Nasıl Kazanırım

12 Eylül 2020 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında OXXO’da yapılan 3 taksitli alışverişlerde +4 taksit imkanı sunulacaktır. Kampanya, OXXO mağazalarından veya web sitesinden gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Başlangıç - Bitiş Tarihleri

12.09.2020 - 31.12.2022

Kampanya Detayları

12 Eylül 2020 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında OXXO’da yapılan 3 taksitli alışverişlerde +4 taksit imkanı sunulacaktır. 
Kampanya, OXXO mağazalarından veya web sitesinden gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 
Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express, Miles&Smiles Garanti BBVA, Shop&Fly, American Express Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Business, Shop&Fly Business, Bonus Business, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, Şeker Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business kredi kartları dahildir.
Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET OXXO TAKSİT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya dahil değildir. 
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Garanti BBVA ve OXXO kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.