Miles&Smiles Garanti BBVA Gold
Alışverişlerinizde mil, mil ile ödül bilet, havaalanı
hizmetleri, taksit ve daha birçok alışveriş ve seyahat
ayrıcalıklarından faydalanın!

 

 
Miles&Smiles Garanti BBVA Gold ile Dünyanın Milini Kazanın...
 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınız ile tüm alışverişlerden sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA bireysel kredi kart sahibi müşteriler varlık ve açık kredi tutarlarına göre alışverişlerinden maksimum 4.5 kata kadar Mil kazanabileceklerdir.

 •  

  Bankamızda bulunan kaynak tutarınıza göre M&S Garanti BBVA bireysel kredi kartları ile alışverişlerinizden değişen oranlarda mil kazanırsınız. Kaynak tutarlarına göre farklılaşan mil kazanım oranları 750.000 – 3.500.000 TL, 3.500.000 TL – 7.000.000 TL ve 7.000.000 TL ve üzerindeki kaynak tutarlarınız için geçerlidir. Bankamızdaki kaynak tutarlarına TL, döviz, altın hesapları, yatırım fonu ve bireysel emeklilik birikimleriniz dahildir.

 •  

  Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849 ve www.thy.com.tr'den satın alacağınız uçak biletleri için 5 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.

 •  

  Millerinizi statü miline çevirerek, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles’ta üst statüye geçebilir, böylece alışverişlerinizden daha fazla mil kazanırsınız.

 
Kazandığınız milleri dilediğiniz gibi değerlendirin...
 
Miles&Smiles Garanti BBVA Gold daima sizinle...
 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Gold sahibiyseniz seyahat hizmeti almak için 0212 310 23 24 numarasını arayabilirsiniz.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Gold'la tüm ATM'lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Miles&Smiles Garanti BBVA Gold'la da rahatlıkla yapabilirsiniz.

 •  

  Hayatınıza hız katan Trink özellikli Miles&Smiles Garanti BBVA Gold kredi kartlarıyla 1.500 TL ve altı kadar olan işlemlerinizi bozuk para taşımaya gerek olmadan, şifre kullanmadan tek dokunuşla yapabilirsiniz.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Gold'a başvurmanız durumunda size Miles&Smiles Garanti BBVA Mastercard ve Miles&Smiles Garanti BBVA American Express olarak iki kart gelecektir.

 •  

  Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

  İptal edilen harcamalarınızdan kazandığınız miller de iptal edileceğinden ilgili harcama döneminde bankamızca geri alınmayan mil başına 20 kuruş mil bedeli yansıtılmaktadır.

  Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ile THY bilet alımları ve alışverişlerden aylık azami Mil kazanımı, Türk Hava Yolları TK statüsü Classic müşterilerimiz için 15.000 Mil, Classic Plus müşterilerimiz için 25.000 Mil, Elite/Elite Plus müşterilerimiz için 35.000 Mildir.

Henüz kredi kartı şifrenizi almadıysanız ya da kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayın.

Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum'a Hemen
Başvurun