E-Ekstre
Kredi kartlarınız için E-Ekstre talebinde bulunarak ekstrelerinizi e-posta adresiniz üzerinden takip edebilirsiniz!

E-Ekstre’nin Faydaları

E-Ekstre ile ekstreniz kesildiğinde tarafınıza e-posta ile gönderilir ve bulunduğunuz her yerden ulaşabilirsiniz.
Ekstre tutarınızı öğrenmek için posta sürecini beklemenize gerek kalmaz.
Ekstreleriniz e-posta adresinizde arşivlenmiş olur. Böylece daha sonra ihtiyacınız olduğunda ekstrenizi aramak zorunda kalmazsınız.
E-Ekstre'ye geçtiğinizde kağıt tüketiminizi azaltarak doğayı korumuş olursunuz.
Mevcutta bulunan e-ekstre tercihinize ait e-posta adresini güncellemek isterseniz, aşağıdaki SMS dışında kalan başvuru kanalları adımını takip ederek adres güncelleme işlemi de yapabilirsiniz.

 • Hangi Kanallardan Başvurulur?
  Garanti Cep

  Garanti Cep’e giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan Profil ve Ayarlar bölümüne girdikten sonra, Tanımlamalar -> Anında Ekstre Tercihleri adımına giderek kartlarınız için E-Ekstre tercihinde bulunabilirsiniz.

  Garanti İnternet

  Garanti İnternet’e giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta isminizin bulunduğu alana tıklayıp, açılan menüde Profilim adımını seçerek Anında Ekstre Tercihleri bölümünden E-Ekstre tercihinde bulunabilirsiniz.

  BonusFlaş

  BonusFlaş uygulamanızda Daha Fazlası bölümünde Ayarlar adımına girip Kart Ayarları sekmesine tıkladıktan sonra tanımlama yapacağınız kart için E-Ekstre Tanımlama/Güncelleme bölümünden E-Ekstre tanımlamanızı yapabilirsiniz.

  SMS

  Sahip olduğunuz tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini e-posta ile almak için KABUL yazıp e-posta adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Örneğin: KABUL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

  Garanti Bankası Şubeleri

  Garanti Bankası Şubeleri'ne kimliğiniz ile başvurarak E-Ekstre talebinizi iletebilirsiniz.