Vergi Ödemelerinizi Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartıyla Oturduğunuz Yerden Yapın!

Vergi takvimi ödeme gününü gösterdiğinde vergi dairesinde sıra beklemenize gerek yok. Vergi borcu ödemelerinizi Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartınızla Garanti BBVA İnternet Bankacılığından kolayca yapabilirsiniz.

Vergi borcu ödemesi işlemlerinizde Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartının sunduğu taksitli ödeme imkanlarından yararlanabilir, işleminizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığında hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Online vergi ödeme işleminizi Bireysel İnternet Şubesi, Ödemeler menüsünde yer alan Devlet/Vergi adımından yapabilir, şirketinize ait vergi ödemelerini yapmak için ise Kurumsal İnternet Şubesi Ödemeler menüsünden Vergi adımını seçebilirsiniz.

İnternet bankacılığından Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartını kullanarak hangi vergileri ödeyebilirim?

İnternet bankacılığını kullanarak, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartınızla emlak vergisi, motorlu taşıtlar vergisi, çevre temizlik vergisi gibi birçok vergiyi ödemesi yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığında kredi kartıyla yapılan MTV haricindeki diğer ödemelerden alınan 100 TL'ye kadar 1 TL, 100 TL üzerine ise %1,5'luk bir komisyon ücreti alınacaktır.

İnternetten vergi ödemenin avantajları nelerdir?

Vergi ödemenizi internetten yaparak hem zamandan hem de vergi dairesi için harcayacağınız ulaşım ve diğer masraflardan tasarruf edersiniz. Aynı zamanda, verginizi Bonus'un özel taksit kampanyalarıyla ödeyebilirsiniz.