Türk Hava Yolları Ayrıcalıkları
Türk Hava Yolları bilet alımlarındaki 5 TL’ye 1 mil kazanım ayrıcalığı dışında ayrıca Türk Hava Yolları ve Star Alliance uçuşlarından değişen oranlarda mil kazanırsınız..
Türk Hava Yolları Biletlerinden Mil Kazanımı

Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 ve www.thy.com.tr'den satın alacağınız uçak biletleri için 5 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.

Türk Hava Yolları satış kanallarından alınan uçak biletlerinde tüm Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı sahipleri için kazanım 5 TL harcama için 1 mil olarak uygulanır, Miles&Smiles Garanti BBVA American Express® ve Türk Hava Yolları Yolcu Programı statünüze göre değişen mil kazanımları uygulanmaz. 5 TL harcamaya 1 mil uygulaması turizm acentelerinde, veya turizm acentelerinde kurulu Türk Hava Yolları POS’larında yapılacak işlemlerde geçerli olmayıp, sadece Türk Hava Yolları kanallarından (www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları yurt içi satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması) satın alınan uçak biletlerinde uygulanacaktır.

Türk Hava Yolları ve Star Alliance Uçuşlarından Mil Kazanımı

Türk Hava Yolları veya Star Allliance üyesi bir havayoluyla seyahat ederken mil kazanırsınız. Türk Hava Yolları yolcu Programı Miles&Smiles TK numaranızda biriken uçuş milleriniz, alışveriş millerinizle birleşir ve çok daha hızlı mil biriktirmenizi sağlar.

Uçuşlarınızdan kazandığınız millerle Türk Hava Yolları yolcu Programı statünüz upgrade olur ve hem alışverişlerinizden daha fazla mil kazanır, hem de özel uçuş ve havalimanı ayrıcalıklarından yararlanırsınız.

Artık, uçarak kazanacağınız mil miktarını da kendiniz hesaplayabileceksiniz. Bunun için, www.milesandsmiles.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Program Ortaklarından Mil Kazanımı

Türk Hava Yolları'nın, araç kiralama, konaklama, telekomünikasyon gibi sektörlerde anlaşmalı olduğu program ortaklarından yapacağınız harcamalardan da mil kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız...

*Türk Hava Yolları bilet alımlarında 5 TL için 1 mil kazanımı ve taksit uygulamaları sadece Garanti BBVA Pos’unda yapılan TL işlemler için, Taksit uygulaması 250 TL ve üzeri işlemlerde 6 taksite, 250 TL altı işlemlerde ise 3 taksite kadar geçerlidir.

**AJET bilet alımlarında 5 TL için 1 mil kazanımı geçerli değildir.