Nasıl Mil Kazanabilirim?
Bankamızda bulundurduğunuz varlık tutarları ve açık kredi tutarlarına göre 4.5 kata kadar Mil kazanabilirsiniz. Harcama yaptığınız sektöre, kart tipinize ve Türk Hava Yolları Yolcu Programı üyelik statünüze göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız.

Varlık ve Kredi Tutarına Bağlı Mil Kazanımı
Miles&Smiles Garanti BBVA bireysel kredi kart sahibi müşteriler varlık ve açık kredi tutarlarına göre alışverişlerinden maksimum 4.5 kata kadar Mil kazanabileceklerdir.

  • 750.000 – 3.500.000 TL, 3.500.000 TL – 7.000.000 TL ve 7.000.000 TL ve üzerindeki varlık tutarlarınız ve 3.000.000 TL ve üzeri açık kredileriniz için geçerlidir.
  • Varlık tanımına TL, Döviz, Altın Hesapları (vadeli, vadesiz), Yatırım Fonu ve Bireysel Emeklilik* (devlet katkısı hariç) dahildir. Eurobond ve Hisse Senedi dahil değildir.
  • Açık Kredi tanımına bireysel amaçlı açık Destek Kredisi, Konut Kredisi ve Taşıt Kredisi toplam tutarları dahildir.
  • M&S bireysel kart sahibi müşteriler 3.000.000 TL ve üzeri bireysel amaçlı açık kredileri için alışverişlerinden 2.5 kat mil kazanabileceklerdir.
  • Alışveriş kazanımlarına THY bilet alımı kazanımları, kampanya kazanımları, işyeri katkısı kazanımları ve avans mil kazanımları dahil değildir.

Sektör Bazlı Mil Kazanımı
Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ile harcama yaptığınız sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız. Türk Hava Yolları statüsü Classic Plus, Elite ve Elite Plus müşterilere otel, restoran, seyahat acenteleri, araç kiralama harcamaları daha çok mil kazandırır.
Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınızla harcama yapacağınız sektöre, kart tipinize ve Türk Hava Yolları Yolcu Programı üyelik statünüze göre değişen mil kazanım oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Harcamalarınızla ne kadar mil kazandığınızı şimdi hesaplayabilirsiniz.

AMERICAN EXPRESS
(ile mil kazanım tutarı)
MASTERCARD
(ile mil kazanım tutarı)
YURT İÇİ 0 0

Kart Tipine Göre Mil Kazanımı
Miles&Smiles Garanti BBVA MasterCard'ınız ile alışverişlerinizde her yerde mil; Miles&Smiles Garanti BBVAAmerican Express® ile %15, Miles&Smiles Garanti BBVA American Express® Platinum ve Privé ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.

Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız. Trink özellikli Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınızı, temassız okuyuculara yaklaştırarak 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye veya imzaya gerek kalmadan kolayca yapabilirsiniz. Hem Miles&Smiles Garanti BBVA MasterCard hem de American Express kredi kartınız ile temassız işlem yapabilirsiniz.

Miles&Smiles Garanti BBVA American Express'inizle artık İşbankası, Denizbank, Vakıfbank, Halkbank ve TEB poslarında da işlem yapabilir, 1milyondan fazla noktada ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Statüsüne Göre Mil Kazanımı
Daha çok uçarak, alışverişlerinizden daha çok mil kazanma ayrıcalığına sahip olursunuz. Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles Garanti BBVA statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25; Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanırsınız.

Varsa ek kartlarınız da alışverişlerinden ek kartların kendi Türk Hava Yolları Yolcu Programı statülerine göre mil kazanır ve miller asıl kartın bağlı olduğu TK hesabında birikir.

Biriken millerinizi, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles'da üst statüye geçmek için kullanabilir, üst statüye geçerek alışverişlerinizden daha fazla mil kazanabilirsiniz. Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles Garanti BBVA'da üst statüye geçmek için 0850 333 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarından yurt içi ve yurt dışında yapılan finansal işlemlerden, PTT ve posta ödemelerinden, otomatik fatura ödemelerinden, emlakla ilgili ödemelerden, düzenli ödeme ve aidat ödemelerinden, sigorta, emeklilik, vergi/ceza ödemeleri, kumar ve bahis ödemeleri ve diğer kamu hizmetleri ödemelerinden mil kazanılmamaktadır. Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınız ile sektörlere göre değişen mil kazanımlarında, harcama yaptığınız iş yerinin bağlı olduğu "iş yeri kategori kodu" dikkate alınmaktadır. İş yeri kategori kodları MasterCard, BKM gibi kuruluşlar tarafından belirlenir ve uluslararasıdır. Mil kazanımlarınız, harcama yaptığınız üye iş yerinin, iş yeri kategori kodunda belirtilen sektöre göre sistemsel olarak yansıtılmaktadır.

Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ile THY bilet alımları ve alışverişlerden aylık azami Mil kazanımı, Türk Hava Yolları TK statüsü Classic müşterilerimiz için 15.000 Mil, Classic Plus müşterilerimiz için 25.000 Mil, Elite/Elite Plus müşterilerimiz için 35.000 Mildir.

Millerinizi kullanarak statünüzü nasıl arttırabileceğini öğrenmek için tıklayınız.