Kredi Kartı Güvencesi

KREDİ KARTI ÖDEME GÜVENCESİ SİGORTASI

Ekstrenizdeki her 100 TL için en fazla 1 TL ödeyerek Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası yaptırın, başınıza beklenmedik bir durum gelse ya da işinizi kaybetseniz bile kredi kartı ödemeleriniz aksamasın!

Bu rahatlık sadece Garanti BBVA'dan!

Kredi Kartı Ödeme Güvencesi ürünümüz, en son ekstrenizdeki kredi kartı harcama tutarınızın ve ileriye yönelik taksitlendirilmiş harcamalarınızın ödenmesini güvence altına alıyor. Her ay gelen ekstre harcamanıza göre teminatınız belirleniyor ve siz sadece kartınızı kullandığınız kadar sigortalı oluyorsunuz. Yani kredi kartı borcunuz varsa sigortalısınız. Kredi kartı harcamanız yoksa prim ödemiyorsunuz. Bu güvenceyi kartınıza ekledikten sonra 30 günlük bir sürede fikrinizi değiştirirseniz, hiçbir kaybınız olmadan ödenmiş primlerinizi geri alabiliyorsunuz.

Miles&Smiles Platinum

Kredi kartlarınız için bu güvenceyi eklemek isterseniz, başvurunuzu Kart İşlemleri menüsü / Kredi Kartı Sigortaları adımından yapabileceğiniz gibi herhangi bir şubemize uğrayabilir veya 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

 • DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigorta Teminatı:

  Her türlü yaşam kaybı, kaza sonucu daimi maluliyet; hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet, geçici maluliyet; bordrolu çalışanlar için istek dışı işsizlik, serbest meslek sahipleri için kaza veya hastalık sonucu gündelik hastane tazminatı sağlar.

  Aylık Maksimum Teminat Bedeli 10.000 TL'dir.
  Sigorta primi, teminat tutarının %1'i kadardır. Aylık Maksimum Prim Tutarı 50 TL'dir.

  İstek Dışı İşsizlik Teminatı:

  Bir işyerinde çalışırken, herhangi bir kasıt ve kusur olmaksızın istek dışı işini kaybeden kişilerin, işsiz kalmaları durumunda bu şartlar kapsamında kredi kartı borcunu güvence altına alan bir teminattır.

  İstek dışı işsizlik teminatından yararlanacak bordrolu müşteriler, aynı işyerinde 180 gün çalışmış özel sektör çalışanlarıdır.

  Hak Kazanma Koşulu:

  Sigorta başvuru tarihinden itibaren 120 gün çalışmış olma, işsiz kalma tarihinden itibaren ise en az 30 gün boyunca işsizliğin devam etmesi gerekmektedir.

  Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı:

  Bir hastalık veya kaza sonucu hastalık neticesinde, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tam teşekküllü bir hastanede yedi (7) tam günden az olmamak üzere yatılması durumunda serbest meslek sahiplerinin yararlanabileceği bir teminattır.

  Hak Kazanma Koşulu:

  Sigorta başvuru tarihinden itibaren 120 gün çalışmış olma, en az 7 gün aralıksız hastanede yatma koşulu gerekmektedir.