Kredi Kartı Güvencesi

KREDİ KARTI ÖDEME GÜVENCESİ SİGORTASI

Ekstrenizdeki her 100 TL için en fazla 1 TL ödeyerek Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası yaptırın, başınıza beklenmedik bir durum gelse ya da işinizi kaybetseniz bile kredi kartı ödemeleriniz aksamasın!

Bu rahatlık sadece Garanti BBVA'dan!

Kredi Kartı Ödeme Güvencesi ürünümüz, en son ekstrenizdeki kredi kartı harcama tutarınızın ve ileriye yönelik taksitlendirilmiş harcamalarınızın ödenmesini güvence altına alıyor. Her ay gelen ekstre harcamanıza göre teminatınız belirleniyor ve siz sadece kartınızı kullandığınız kadar sigortalı oluyorsunuz. Yani kredi kartı borcunuz varsa sigortalısınız. Kredi kartı harcamanız yoksa prim ödemiyorsunuz. Bu güvenceyi kartınıza ekledikten sonra 30 günlük bir sürede fikrinizi değiştirirseniz, hiçbir kaybınız olmadan ödenmiş primlerinizi geri alabiliyorsunuz.

Miles&Smiles Platinum

Kredi kartlarınız için bu güvenceyi eklemek isterseniz, başvurunuzu Kart İşlemleri menüsü / Kredi Kartı Sigortaları adımından yapabileceğiniz gibi herhangi bir şubemize uğrayabilir veya 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

  • DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.