Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum
Alışverişlerinizde mil, mil ile ödül bilet, havaalanı
hizmetleri, taksit ve daha birçok alışveriş ve seyahat
ayrıcalıklarından faydalanın!

 
Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum ile Dünyanın Milini Kazanın...
 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarınız ile tüm alışverişlerden sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 •  

  Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849 ve www.thy.com.tr'den satın alacağınız uçak biletleri için 5 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.

 •  

  Millerinizi statü miline çevirerek, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles’ta üst statüye geçebilir, böylece alışverişlerinizden daha fazla mil kazanırsınız.

 •  

  Avans Mil ile kazandığınız bileti hemen alarak, beklemeden uçabilirsiniz.

 •  

  MasterCard'ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil; American Express®'li Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.

 •  

  Gitmek istediğiniz destinasyon için kaç mil gerektiğini, mil harcama sayfamızdan öğrenerek tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

 
Kazandığınız milleri dilediğiniz gibi değerlendirin...
 
Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum daima sizinle...
 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum sahibiyseniz dünya çapında seyahat hizmeti almak için 0212 310 23 23’ü arayabilirsiniz.

 •  

  Sabiha Gökçen Havalimanı'nda indirimli vale parking hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum American Express® ile yüzlerce markada %10-15 arası değişen özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum kredi kartlarıyla tüm ATM'lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartınızla da rahatlıkla yapabilirsiniz.

 •  

  Hayatınıza hız katan Trink özellikli Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartınızla 1.500 TL ve altı kadar olan işlemlerinizi bozuk para taşımaya gerek olmadan, şifre kullanmadan tek dokunuşla yapabilirsiniz.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum kredi kartlarına başvurmanız durumunda size Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum Mastercard ve Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum American Express olarak iki kart gelecektir.

 •  

  Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

  İptal edilen harcamalarınızdan kazandığınız miller de iptal edileceğinden ilgili harcama döneminde bankamızca geri alınmayan mil başına 20 kuruş mil bedeli yansıtılmaktadır.

  Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ile THY bilet alımları ve alışverişlerden aylık azami Mil kazanımı, Türk Hava Yolları TK statüsü Classic müşterilerimiz için 15.000 Mil, Classic Plus müşterilerimiz için 25.000 Mil, Elite/Elite Plus müşterilerimiz için 35.000 Mildir.

  Bankamızda bulunan kaynak tutarınıza göre M&S Garanti BBVA bireysel kredi kartları ile alışverişlerinizden değişen oranlarda mil kazanırsınız. Kaynak tutarlarına göre farklılaşan mil kazanım oranları 750.000 – 3.500.000 TL, 3.500.000 TL – 7.000.000 TL ve 7.000.000 TL ve üzerindeki kaynak tutarlarınız için geçerlidir. Bankamızdaki kaynak tutarlarına TL, döviz, altın hesapları, yatırım fonu ve bireysel emeklilik birikimleriniz dahildir.

Henüz kredi kartı şifrenizi almadıysanız ya da kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayın.

Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum'a Hemen
Başvurun