Miles&Smiles Sanal Kredi Kartları
Alışverişlerinizde mil, mil ile ödül bilet, havaalanı
hizmetleri, taksit ve daha birçok alışveriş ve seyahat
ayrıcalıklarından faydalanın!

 
İnternet'te Güvenli Alışveriş!
 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA sanal kredi kartlarıyla internette güvenli alışveriş yaparken asıl kartınız ile aynı oranlarda Mil kazanmaya devam edersiniz.

 •  

  Yurt dışı websitelerinde yapacağınız harcamaları dilerseniz TL olarak, dilerseniz ekstre seçiminize göre USD veya Euro cinsinden ödeyebilirsiniz.

 •  

  Sanal kredi kartlarınızla işlem yapmadan önce Bonusflaş’tan veya Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden limitinizi ihtiyacınız olan miktara yükseltebilirsiniz.

 
Dünyanın Milini Kazanın...
 •  

  Miles&Smiles Sanal kredi kartlarını internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde güvenle kullanır ve alışverişlerinizden Mil kazanmaya devam edersiniz. Üstelik alışverişlerinizden Miles&Smiles Garanti BBVA American Express sanal kredi kartlarınız ile daha fazla Mil kazanabilirsiniz.

 •  

  Dilediğiniz her şeyi Miles&smiles Garanti BBVA Sanal kredi kartlarınızla internetten güvenle alabilirsiniz! Tüm yurt içi ve yurt dışı internet alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilir, üstelik alışverişlerinizden mil kazanırsınız.

 •  

  Miles&smiles Garanti BBVA Sanal kredi kartlarınızın limitini alışverişlerinizden önce belirleyebilir, alışverişinizi tamamlayınca limitinizi tekrar 1 Kuruşa düşürebilirsiniz. Böylece sizin bilginiz dışında bir başkası tarafından Miles&smiles Garanti BBVA Sanal kredi kartlarınızın kullanılması da önlenmiş olursunuz.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Sanal kredi kartlarını kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve Güvenlik Kodu (CVC2, 3CSC) bilgilerine istediğiniz an Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden veya Müşteri iletişim Merkezi 444 0 333’den ulaşabilirsiniz.

 •  

  Miles&smiles Sanal kredi kartlarınız ile yaptığınız harcamalarınızı BonusFlaş veya Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden izleyebilirsiniz.

 •  

  Yurt dışı sitelerden yapacağınız harcamaları isterseniz TL, isterseniz USD olarak ödeyebilirsiniz. Yurt dışı sitelerde yapacağınız harcamalarda kur farklılığı oluşabileceği için fiyatın yaklaşık %10 fazlası TL karşılığı limiti kartınıza aktarmalısınız.

 
Miles&Smiles Garanti BBVA Sanal kredi kartlarınız daima sizinle...
 •  

  Miles&smiles Garanti BBVA Sanal kredi kartlarınızı Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333’ü arayarak iptal ettirebilirsiniz.

 •  

  İnternet üzerinden satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse dahi, limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun sebebi karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayabilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke kaldırılacaktır.

 •  

  Yurt dışında faaliyet gösteren bazı siteler Türk kredi kartlarına güvenlik gerekçesiyle sınırlandırmalar getirmektedir. Limitinizin yeterli olmasına rağmen alışverişinizi başarı ile sonuçlandıramıyorsanız öncelikle site yöneticileri ile kontak kurmaya çalışınız.

 •  

  1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Kredi Kartı Güvenlik Kodu'nun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde Güvenlik Kodu bilgisinin istenmediği görülmüştür. Güvenlik kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz açısından yapmamanızı tavsiye etmekteyiz.

 •  

  Miles&Smiles Garanti BBVA Sanal kredi kartlarınızla işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilmek için İnternet, Moto ve Yurt Dışı işlemlere kartlarınızın açık olması gerekmektedir. Onay işlemlerinizi BonusFlaş ve Garanti BBVA İnternet Şubesi’inden gerçekleştirebilirsiniz.

  İptal edilen harcamalarınızdan kazandığınız miller de iptal edileceğinden ilgili harcama döneminde bankamızca geri alınmayan mil başına 20 kuruş mil bedeli yansıtılmaktadır.

  Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ile THY bilet alımları ve alışverişlerden aylık azami Mil kazanımı, Türk Hava Yolları TK statüsü Classic müşterilerimiz için 15.000 Mil, Classic Plus müşterilerimiz için 25.000 Mil, Elite/Elite Plus müşterilerimiz için 35.000 Mildir.

  Bankamızda bulunan kaynak tutarınıza göre M&S Garanti BBVA bireysel kredi kartları ile alışverişlerinizden değişen oranlarda mil kazanırsınız. Kaynak tutarlarına göre farklılaşan mil kazanım oranları 750.000 – 3.500.000 TL, 3.500.000 TL – 7.000.000 TL ve 7.000.000 TL ve üzerindeki kaynak tutarlarınız için geçerlidir. Bankamızdaki kaynak tutarlarına TL, döviz, altın hesapları, yatırım fonu ve bireysel emeklilik birikimleriniz dahildir.

Henüz kredi kartı şifrenizi almadıysanız ya da kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayın.

Miles&Smiles Garanti BBVA Sanal Kart'a Hemen
Başvurun