Ekstre Atlat

Ekstre atlatma özelliği sayesinde istediğiniz bir ekstrenizi 1 ay öteleyin.

EKSTRE BORCUNUZU BİR SONRAKİ DÖNEME ERTELEYİN, İHTİYAÇLARINIZI ERTELEMEYİN!

Ekstre borcunuzu erteleyin, ödemelerinizi rahatlatın!

Garanti BBVA kredi kartlarınızın ekstrelerini, Ekstre Atlat ürünümüzü kullanarak tabloda belirtilen aylık akdi faiz karşılığında ve minimum ödeme tutarını ödemeniz durumunda 1 ekstre dönemi boyunca kolayca erteleyebilirsiniz.

Faiz Oranı SMS ile Kullanımda Ücret
%4,25 (KKDF ve BSMV Hariç) Turkcell 1 TL
Türk Telekom 1 TL
Vodafone 0,48 TL
(Tutarlara KDV ve ÖİV dahildir.)
 

Ekstrelerinizi 1 dönem atlatıp rahat bir nefes almak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Kartlar > Kredi Kartlarım adımından Borç Ödeme alanında yer alan Ekstre Atlat adımından veya Kredi Kartlarım adımında yer alan Ekstre Atlat butonu ile açılacak sayfadan Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil

Hesap ve Kart > Kartlar > Kredi Kartı Seçimi > Borç Ödeme ya da Nakit ve Ödeme Çözümleri adımından Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333

"Ekstremi atlatmak istiyorum" dedikten sonra, yönlendirilen adımları takip ederek istediğiniz kredi kartınızın ekstresi için Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

 • Detaylı Bilgiler
  • Bu özellikten yararlanmak için hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesi arasında başvurunun yapılması gerekmektedir.
  • Başvuru yaptıktan sonra son ödeme tarihinden bir gün öncesine kadar kartınızın minimum ödemesini yapmanız gerekmektedir.
  • Dolar ve Euro ekstreleri ertelenemez.
  • Bu hizmet karşılığında atlatılan bakiye üzerinden KKDF ve BSMV hariç aylık tabloda belirtilen faiz oranı uygulanır.
  • Ekstre Atlat işleminize onay verdikten sonra, ilgili kredi kartınızın hesap kesim tarihini değiştirmeniz durumunda hesaplanan faiz tutarı değişiklik gösterebilir.
  • Ekstre Atlat talebi son ödeme tarihinden bir gün öncesine kadar iptal edilebilir. Son ödeme tarihinde ekstre erteleme işlemi gerçekleştikten sonra iptal işlemi yapılamaz.
  • Ekstre erteleme işlemi gerçekleştikten sonra karta ödeme yapılması halinde kalan borç üzerinden tabloda belirtilen aylık akdi faiz uygulanmaya devam eder.
  • Ekstre Atlat özelliğine ait detaylar, yapılan ekstre ödeme işlemi için Ödeme-Ekstre Erteleme, ertelenen bakiye için Ertelenen Ekstre Tutarı ve uygulanan faiz için Ekstre Atlat Faizi açıklamaları ile bir sonraki ekstrenizde yer alacaktır.