n11’de peşin fiyatına 6 taksit!
n11’de peşin fiyatına 6 taksit!
Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartlarına Başvur
Başlangıç - Bitiş Tarihleri

08.03.2024 - 30.06.2024

NASIL KAZANIRIM

www.n11.com ,m.n11.com veya n11 mobil uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde sepet tutarınıza bağlı olarak peşin fiyatına 3 veya 6 taksit verilecektir.
• Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.


KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.


Kampanyaya Dahil Kartlar:
• Kampanya sadece Bonus, Money Bonus, Flexi , American Express card, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus ve ICBC Turkey Bonus kullanılarak ve yalnızca Garanti BBVA POS’u üzerinden gerçekleştirilmiş alışverişlerde geçerlidir.
• Bu kapsamda Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
• Asıl ve ek kartlar kampanyaya dahildir.
• 2.000.000 TL'ye kadar, GarantiBBVA Ticari kartlarıyla ile yapılan ödemeler kampanya dahildir. GarantiBBVA Corporate kredi kartları ile taksit/ erteleme yapılamamaktadır.

Diğer Bilgiler:
• n11, belirli kategorilerde kampanyanın geçerli olmayacağını düzenleyebilir. Ürün detayında bulunan “Taksit Seçenekleri” alanından detaylı olarak incelenmelidir.
• Peşin fiyatına 3 taksit uygulaması kampanyaya dahil olan ürünlerin sepetteki toplamı 1.500 TL ve üzeri, peşin fiyatına 6 taksit uygulaması ise kampanyaya dahil olan ürünlerin sepetteki toplamı 8.000 TL ve üzeri olan siparişlerde geçerlidir.
• Taksit seçeneği firma tarafından ödeme sırasında sunulmakta olup banka tarafından kampanyaya dahil ek taksit verilmeyecektir.
• Bonus puan kullanılarak yapılan alışverişlerde kampanyadan yararlanılamayacaktır.
• Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
• Kampanya, Yatırımlık Altın&Gümüş, Sim Kart, Hat & Paketler kategorileri ile toptan satış, toplu satış kapsamında yapılan alışverişler ve özel fiyat avantajı bulunan ürünlerde geçerli değildir.
• Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
• FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
• n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
• Garanti BBVA ve n11 kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.