Pazarama’da peşin fiyatına 6’aya varan taksit!
Pazarama’da peşin fiyatına 6’aya varan taksit!
Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartlarına Başvur
Başlangıç - Bitiş Tarihleri

17.04.2024 - 17.05.2024

Nasıl Kazanırım

www.pazarama.com veya Pazarama mobil uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde sepet tutarınıza bağlı olarak peşin fiyatına 2, 3 veya 6 taksit verilecektir.
• Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.


Kampanya Detayları

• Pazarama Tatil, Pazarama Market, Takı, Mücevher, Altın ve Dijital Kod ve Market alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
• Peşin fiyatına 3 taksit uygulaması kampanyaya dahil olan ürünlerin sepetteki toplamı 500 TL ve üzeri, peşin fiyatına 6 taksit uygulaması ise kampanyaya dahil olan ürünlerin sepetteki toplamı 1.500 TL ve üzeri olan siparişlerde geçerlidir.
• Taksit seçeneği firma tarafından ödeme sırasında sunulmakta olup banka tarafından kampanyaya dahil ek taksit verilmeyecektir.
• Kampanya, Yatırımlık Altın&Gümüş, Sim Kart, Hat & Paketler kategorileri ile toptan satış, toplu satış kapsamında yapılan alışverişler ve özel fiyat avantajı bulunan ürünlerde geçerli değildir.
• Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
• Pazarama Tatil, Pazarama Market, Takı, Mücevher, Altın ve Dijital Kod ve Market alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
• Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
• Kampanyaya sadece Bonus, Money Bonus, Flexi , American Express card, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları için, peşin fiyatına 2 ve 3 taksit kampanyası ise Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus ve ICBC Turkey Bonus kredi kartları dahildir.
• Asıl ve ek kartlar kampanyaya dahildir.
• Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
• FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
• Pazarama’nın kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
• Garanti BBVA ve Pazarama kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.