Shopbyamex ile ilk kargoda 20 Dolar indirim!
Shopbyamex ile ilk kargoda 20 Dolar indirim!
Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartlarına Başvur
Başlangıç - Bitiş Tarihleri

15.04.2024 - 14.06.2024

Nasıl Kazanırım

Kampanya 15 Nisan - 14 Haziran 2024 tarihleri arasında SBA20DLR kodunu kullanarak ilk kez Shopbyamex üyeliğini başlatacak Amex Kart sahipleri için geçerlidir. 20 Dolar değerindeki kargo indiriminden faydalanabilmek için üyeliğinizi ve ilk kargo siparişinizi oluştururken promosyon kodunu (SBA20DLR) kullanmanız gerekmektedir. İlk kargo yönlendirmenizde kullanacağınız 20 Dolar indirim için, kargo maliyetinin minimum 100 Dolar olması gerekmektedir.

Katılmak İçin

Ayrıcalıklardan yararlanmak için shopbyamex.com'a kayıt olmanız ve "SBA20DLR " kodunu ödeme ekranına girmeniz yeterli. www.shopbyamex.com


Kampanya dahil kartlar:
• Kampanya yalnızca American Express logolu kart sahiplerine özeldir.

Diğer Bilgiler:
• Kampanya 15 Nisan - 14 Haziran 2024 tarihleri arasında SBA20DLR kodunu kullanarak ilk kez Shopbyamex üyeliğini başlatacak Amex Kart sahipleri için geçerlidir. 20 Dolar değerindeki kargo indiriminden faydalanabilmek için üyeliğinizi ve ilk kargo siparişinizi oluştururken promosyon kodunu (SBA20DLR) kullanmanız gerekmektedir. İlk kargo yönlendirmenizde kullanacağınız 20 Dolar indirim için, kargo maliyetinin minimum 100 Dolar olması gerekmektedir.
• Shopbyamex ile Amerika'dan premium alışverişin keyfini yaşayın, ayrıca Türkiye adresinize göndereceğiniz ilk kargoda geçerli 20 Dolar indirimden yararlanın.

ShopByAmex nasıl işler?
• Shopbyamex’e üyelik ücretsizdir.
• Shopbyamex.com'a üye olduğunuzda size özel bir Amerika adresi tarafınıza tanımlanır. Amerika'daki herhangi bir alışveriş sitesinden alışveriş yaptığınızda teslimat adresi olarak Shopbyamex’den aldığınız Amerika adresinizi vermeniz yeterlidir. Paketleriniz 3-4 iş günü içinde Amerika adresinizden alınarak tercih ettiğiniz adresinize teslim edilir.

Benim İçin Al Hizmeti Nedir?
• Benim için al servisi, yalnızca American Express logolu kart sahiplerine özel olarak sunulan, online alışveriş asistanlığı hizmetidir.
• Öncelikle üyeler, beğendikleri ürüne ait link, numara, beden, renk gibi detayları alışveriş asistanları ile paylaşırlar. Daha sonra, müşteri hizmetlerindeki yetkililer üyelerin iletmiş oldukları detaylara uygun ürünün satın alınmasından, kargo, gümrük, adrese teslimat gibi adımları içeren satın alma sürecini kendileri yerine takip ederek sorunsuz bir şekilde sürecin tamamlanmasını sağlarlar.
• Detaylı bilgi: https://www.amerikadaniste.com/buy-for-me
• Kampanya firmaya aittir, bankadan kazanım gerçekleşmeyecektir. Sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz.