İşlem ve Ödeme Kanalları

Şifre oluşturma, kredi kartı borcu ödeme, para transferi, düzenli ödeme talimatı gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ayrıca ödeme noktalarımızdan dilediğiniz birini seçerek de kart borcunuzu rahatça ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA Internet, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş, 444 0 333 / 0850 222 0 333 Garanti BBVA Müsteri Iletisim Merkezi, Garanti BBVA Şubeleri veya Garanti BBVA ATM’ler, EFT ile diğer bankalardan ödeme yapabilirsiniz.

Ücretli ödeme noktaları olan Özdilek, anlaşmalı Bosch mağazaları, “Ödeme Noktası” amblemi bulunan tüm üye işyerleri ve PTT Online Şubelerinden sadece TL ödemeli ekstreler için ödeme yapabilirsiniz. Özdilek ve “Ödeme Noktası” amblemli işyerlerinden ay içerisinde en fazla 20.000 TL ödeme yapılabilir ve ödeme noktası ücreti işlem anında 12,62 TL’dir.

Başka banka ATM lerinden kredi kartı borcunuzu ve limitinizi ücretsiz olarak sorgulayabilir aynı zamanda hiçbir ücret ödemeden kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Diğer bankalardan kartınıza yapacağınız ödemelerden dolayı kredi kartınıza ücret yansıtılmaz.